Balení sýrů - želetava Vysočina - hlavní pracovní poměr

Region: Vysočina

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Balení sýrů - želetava Vysočina - hlavní pracovní poměr. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 16.1.2017   Značka: TRK 16276   ID: 1181138

Požadujeme

Balení sůru - Želetava VYSOČINA - hlavní pracovní poměr

Vaše náplň práce
vkládání sýrů do krabiček
přebalování etiket
balení výrobků

Váš profil
potravinářský průkaz
manuální zručnost
práce v nepřetržitém provozu

Naše nabídka
nepřetržitý provoz (5:00-17:00 a 17:00-05-00) 4 dny práce 4 dny volna
smlouva na hlavní pracovní poměr
nástup možný ihned
12 400,Kč-/měsíc + zákonné příplatky
1800,- příplatek za směnnost
2000,- náborový příspěvek
stravenky
25 dnů dovolené
Město: Želetava

Doporučte pracovní pozici Balení sýrů - želetava Vysočina - hlavní pracovní poměr

Kontakt

Název společnosti Trenkwalder a.s.
UliceJ. Babáka 2733/11
Městobudova H, Brno 61200
Jméno pracovníkaTereza Mačalíková