Mzdová účetní/Personalistka Plzeň - město

Region: Plzeňský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Mzdová účetní/Personalistka. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Plzeň můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 10.1.2017   Značka: 9-12-227589/DP   ID: 1180897

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Máte zkušenosti se zpracováním mezd ve výrobní společnosti? Máte částečnou zkušenosti s personalistikou? Umíte alespoň trochu anglicky? Hledáte novou výzvu? Pak jste náš člověk!!!

Vaším úkolem bude:

- zpracování mezd
- personální agenda
- výběr a zajištění vhodných školení

Požadujeme


- praxe ve mzdovém účetnictví
- částečná praxe v personalistice
- komunikativní angličtina
- výborné komunikační, organizační a řídící schopnosti
- vysoké sociální kompetence, týmový hráč

Nabízíme


Benefity:
* 6 týdnů dovolené
* dotované stravování
* příspěvek na penzijní připojištění
* profesní školení
* příspěvek na dovolenou
* příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=lidske-zdroje-pravo-administrativa


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.
Plat: Plat: 35000 - 40000 CZK/m
Město: Plzeň - město
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Mzdová účetní/Personalistka Plzeň - město


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Grafton Recruitment Plzeň
UliceKlatovská třída 22
Město301 00 Plzeň
Jméno pracovníkaUlč Daniel
Telefon+ 420 378 402 800

Zařazeno v oborech:

Administrativa

Zobrazit / skrýt navigaci