Mechanik osobních a dodávkových vozidel–Rychnov nad Kněžnou

Region: Královéhradecký

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Mechanik osobních a dodávkových vozidel–Rychnov nad Kněžnou. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 16.1.2017   Značka: 1151399949   ID: 1180370

Požadujeme

Pro spediční společnost sídlící v regionu Rychnova nad Kněžnou, hledáme vhodné pracovníky s praxí na výše uvedenou pozici.

Požadavky klienta:
- vyučení v oboru ( min. výuční list)
- zkušenosti a praxi v oboru
- řidičský průkaz B
- zkušenost s diagnostickými přístroji výhodou
- trestní bezúhonnost
- dobrý zdravotní stav
- manuální zručnost
- zájem o ochotu učit se novým věcem
- důsledné plnění pracovních povinností
- komunikativnost, časovou flexibilitu, samostatnost
- odpovědnost, spolehlivost, loajálnost

Pracovní náplň:
- mechanické práce na osobních a užitkových vozidlech
- pravidelné servisní prohlídky, opravy nedostatků a závad
- starost o svěřené díly
- diagnostika

Klient nabízí:
- hlavní pracovní poměr
- samostatnou a odpovědnou práci v malém kolektivu
- možnost seberealizace
- profesní růst
- jistotu a zázemí stabilní české společnosti
- odbornou pomoc a pravidelná odborná školení
- motivační platové ohodnocení
- preventivní lékařské prohlídky
- příspěvek na stravování
- moderní pracovní prostředí
- firemní akceSplňujete alespoň většinu výše uvedených požadavků a máte o pozici zájem? Zašlete nám své CV prostřednictvím odpovědního formuláře, či volejte na 736 482 328. Či pokud znáte někoho, kdo by byl vhodným kandidátem na tuto pozici, nebojte se nám ho doporučit. Finanční odměna Vás nemine.

CustomerCategory
Strojirenstvi-technika

Doporučte pracovní pozici Mechanik osobních a dodávkových vozidel–Rychnov nad Kněžnou

Kontakt

Název společnosti ProfesKontakt, s.r.o.
UliceDělnická 213/12
MěstoPraha 7
Jméno pracovníkaTereza Dytrichová
Telefon736 482 328