Hlavní mistr | výborné platové podmínky Uherský Brod

Region: Zlínský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Hlavní mistr | výborné platové podmínky. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Uherský Brod můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 7.1.2017   Značka: 10-21-227410/DP   ID: 1180300

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Máte zkušenost z pozice mistra výroby nebo směnového mistra a vyznáte se ve strojírenské výrobě? Máte zkušenosti s vedením kolektivu? Ano? Pak je pozice HLAVNÍHO MISTRA určena právě Vám!

Náplň práce:
- vedení menšího kolektivu pracovníků
- odpovědnost za organizování výrobních procesů a plynulý chod výroby
- provádění korekcí u CNC obráběcích center
- odpovědnost za skladové hospodářství

Požadujeme


- SŠ vzdělání technického směru, ideálně strojírenství
- praxe minimálně 1 rok na pozici směnový mistr nebo obdobné pozici ve výrobní společnosti PODMÍNKOU
- znalost čtení technické dokumentace
- znalost CNC strojů a obráběcích center
- organizační schopnosti
- schopnost vést lidi
- spolehlivost

Nabízíme


Benefity:
Společnost dále nabízí zajímavý systém firemních výhod, možnost odborného a profesního růstu, zázemí silné a stabilní společnosti.

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=vyroba-provoz


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.
Plat: Plat: dohodou
Město: Uherský Brod
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Hlavní mistr | výborné platové podmínky Uherský Brod


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Grafton Recruitment Zlín
UliceTřída Tomáše Bati 1545
Město760 01 Zlín
Jméno pracovníkaKunčar Jakub
Telefon+ 420 573 902 930

Zařazeno v oborech:

Výroba, průmysl a energetika

Zobrazit / skrýt navigaci