Mechanik elektrorozvaděčů, vhodné i pro absolventy Kaplice

Region: Jihočeský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Mechanik elektrorozvaděčů, vhodné i pro absolventy. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Kaplice můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 6.1.2017   Značka: 7-21-227222/DP   ID: 1179974

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Máte elektro vzdělání? Hledáte uplatnění v oboru a chcete pracovat u silného a stabilního zaměstnavatele, který Vám umožní profesně se rozvíjet?

Nabízíme pozici vhodnou i pro absolventy na pozici Mechanik elektrorozvaděčů.

Místo výkonu práce: Českokrumlovsko

Požadujeme


- SOU/SŠ elektro
- praxe v oboru vítána, ale není podmínkou
- základní znalost NJ výhodou
- vyhláška 50 výhodou
- ochota pracovat na směnný provoz (2 směny)

Nabízíme


Benefity:
- výkonnostní prémie
- prémie za přítomnost
- příspěvek na dopravu
- 5 týdnů dovolené
- kvartální odměny
- 13. plat atd.

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/vyroba-provoz/


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.
Plat: Plat: 18000 - 20000 CZK/m
Město: Kaplice
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Mechanik elektrorozvaděčů, vhodné i pro absolventy Kaplice


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Grafton Recruitment České Budějovice
UliceČeská 144/60
Město370 01 České Budějovice
Jméno pracovníkaLabajová Adéla
Telefon+ 420 389 502 940

Zařazeno v oborech:

Elektrotechnické profese

Zobrazit / skrýt navigaci