Farmaceutický reprezentant - Absolvent Praha

Region: Praha

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Farmaceutický reprezentant - Absolvent. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Praha můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 15.1.2017   Značka: 1152511801   ID: 1179825

Požadujeme

Naším klientem je farmaceutická společnost se sídlem v Praze. Momentálně poptáváme farmaceutického reprezentanta pro region Praha a střední Čechy.
Pro uvedený region hledáme vhodné kandidáty/kandidátky dle uvedených požadavků:

Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz* Ukončené VOŠ/VŠ
* Dobré prezentační dovednosti, schopnost komunikovat s lékaři a lékárníky
* Ochota intenzivně cestovat po svěřeném regionu
* Znalost MS Office
* Řidičský průkaz skupiny B.

Náplň práce:
* Každodenní kontakt s lékárníky a lékaři
* Nabídka produktů svěřeného portfolia, odpovědnost za prodejní úspěšnost
* Organizace a vedení seminářů, organizace přednášek
* Sledování konkurence a dění na trhu
* Reporting

Klient nabízí:
* Zázemí zahraniční společnosti
* Zajímavou práci v mladém dynamickém kolektivu
* Odborné zaškolení
* Dobré platové ohodnocení po zapracování / bonusový systém
* Automobil i k soukromému použití, PC, mobilní telefon

CustomerCategory
Farmacie-zdravotnicka_technika-zdravotnictvi
Město: Praha

Doporučte pracovní pozici Farmaceutický reprezentant - Absolvent Praha

Kontakt

Název společnosti ProfesKontakt, s.r.o.
UliceDělnická 213/12
MěstoPraha 7
Jméno pracovníkaVojtěch Šmíd
Telefon606 708 271

Zařazeno v oborech:

Zdravotnictví a farmacie