Regulatory Affairs Specialist Praha

Region: Praha

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Regulatory Affairs Specialist. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Praha můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 15.1.2017   Značka: 1172224672   ID: 1179824

Požadujeme

Pro našeho významného klienta, kterým je originální farmaceutická společnost se sídlem v Praze, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Regulatory Affairs Specialist.

Požadavky klienta:
-VŠ v oboru farmacie/přírodní vědy/VŠCHT
-Anglický jazyk minimálně na úrovni B2 (denní komunikace)
-Praxe na obdobné pozici ideálně alespoň 2 roky
-Znalost legislativy zdravotních prostředků výhodou nikoli však podmínkou
-Zodpovědná pečlivá a přátelská povaha, týmový hráč

Pracovní náplň:
-Příprava podkladů pro podání žádostí o registrace, změn v registraci nebo jejich prodloužení
-Notifikace zdravotnických prostředků, příprava žádostí o úhradu těchto prostředků
-Odpovědnost za komunikaci s výrobou obalových materiálů pro léčivé přípravky a jejich kontrolu/aktualizace
-Aktivní údržba registrační databáze
-Práce s korporátními dokumentačními systémy

Klient nabízí:
-Zázemí stabilní společnosti s dobrým jménem na trhu
-Zajímavé platové ohodnocení závislé na Vašich dosavadních zkušenostech a schopnostech
-Atraktivní systém benefitů: 6 týdnů placeného volna, 10% roční bonus, stravenky a další...
-Nástup možný IHNED

CustomerCategory
Farmacie-zdravotnicka_technika-zdravotnictvi
Město: Praha

Doporučte pracovní pozici Regulatory Affairs Specialist Praha

Kontakt

Název společnosti ProfesKontakt, s.r.o.
UliceDělnická 213/12
MěstoPraha 7
Jméno pracovníkaVojtěch Šmíd
Telefon606 708 271

Zařazeno v oborech:

Zdravotnictví a farmacie