Obchodník po telefonu Praha

Region: Praha

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Obchodník po telefonu. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Praha můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 24.3.2017   ID: 1179804

Požadujeme

Pro naši personální společnost hledáme nové kolegy, či kolegyně na pozici Obchodníka po telefonu.
Popis pozice:
Vaším hlavním úkolem bude domlouvat obchodní jednání pro naše obchodníky.
Požadujeme:
• Zkušenost z aktivního prodeje po telefonu
• Zkušenost s domlouváním obchodních jednání výhodou
• Chuť vést obchodní jednání po telefonu
• Ochotu učit se nové věci
• Tah na branku
• Aktivní a pozitivní osobnost

Nabízíme:
• Práci na HPP i částečný úvazek
• Motivující finanční ohodnocení
• Možnost kariérního růstu
• Flexibilní pracovní dobu
• Občerstvení na pracovišti
• Kanceláře na Praze 2

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu zaslat email. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!
Město: Praha

Doporučte pracovní pozici Obchodník po telefonu Praha

Kontakt

Název společnosti PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
UliceNa Kozačce 1289/7
Město120 00 Praha 2 - Vinohrady
Jméno pracovníkapersonální konzultant