Obchodní zástupce-kosmetika Praha

Region: Praha

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Obchodní zástupce-kosmetika. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Praha můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 14.1.2017   ID: 1179765

Požadujeme

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, která je silným hráčem a významným hybatelem na trhu vlasové kosmetiky a kosmetických doplňků, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodní zástupce.
Náplň práce:
- Aktivní vyhledávání nových obchodních partnerů a péče o stávající klienty
- Vytváření objednávek, operativní řešení požadavků svých klientů
- Podávání pravidelných reportů a hlášení vedení firmy
- Plnění stanového plánu obratu

Požadujeme:
- SŠ vzdělání
- Praxi na obchodní pozici
- Příjemné profesionální vystupování
- Samostatný, zodpovědný přístup k práci a zdravou soutěživost
- Komunikativnost
- Znalost práce na PC
- Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
- Zázemí mezinárodní společnosti
- Mladý dynamický tým
- Práci na HPP
- Nástup možný ihned
- Bonusy a prémie
- Služební auto
- Mobilní telefon s výhodným tarifem
- Notebook
- Stravenky

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis.
V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor
Město: Praha

Doporučte pracovní pozici Obchodní zástupce-kosmetika Praha

Kontakt

Název společnosti PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
UliceNa Kozačce 1289/7
Město120 00 Praha 2 - Vinohrady
Jméno pracovníkapersonální konzultant