Dlouhodobá brigáda v Plzni - 80 Kč/hod

Region: Plzeňský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Dlouhodobá brigáda v Plzni - 80 Kč/hod. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Plzeň můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 5.1.2017   ID: 1179732

Hledáme brigádníky do plzeňského hypermarketu na doplňování zboží.

Náplň práce:
- manipulace se zbožím
- vybalování zboží
- doplňování do regálů
- úklid prodejní plochy

Požadujeme

- spolehlivost
- zodpovědný přístup
- pracovistost

Nabízíme

- mzda 80 Kč/hod (72,90 Kč/hod fixní + 7,10 Kč/hod variabilní složka)
- možnost dlouhodobé spolupráce
- místo výkonu: Plzeň
- výborná dopravní dostupnost
Město: Plzeň

Doporučte pracovní pozici Dlouhodobá brigáda v Plzni - 80 Kč/hod

Kontakt

Název společnosti Adecco Plzeň
UliceDřevěná 8
Město301 00 Plzeň
Telefon+420 377 221 174

Zařazeno v oborech:

Obchod-prodej