Brigáda ve skladu Kolín

Region: Středočeský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Brigáda ve skladu. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Kolín můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 5.1.2017   Značka: 5-19-227026/DP   ID: 1179581

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Sháníte zajímavý přivýdělek. Máme pro Vás skvělou nabídku brigády. Pro naše významného klienta sháníme brigádníky do skladu na leštění skel

Co budete dělat:
- přebalování zboží
- přebírání zboží
- leštění skel
- svazování beden
- vychystávání pneumatik

Práce je ve stoje.

2 směnný provoz ( 6:00-14:25, 15:30-23:55)

Požadujeme


- časová flexibilita
- dobrý zdravotní stav
- manuální zručnost, cit
- dobrý zrak

Nabízíme


Benefity:
- 90Kč/hod + příplatky dle ZP
- 40Kč/den příspěvek na dojíždění
- 100Kč/den stravenka

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/brigady-docasna-prideleni/


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.
Plat: Plat: 90 - 90 CZK/hod
Město: Kolín
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Brigáda ve skladu Kolín


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Grafton Recruitment Hradec Kralové
UliceWonkova 385
Město500 02 Hradec Kralové
Jméno pracovníkaČermáková Hana
Telefon+ 420 495 213 748

Zařazeno v oborech:

Logistika a doprava

Zobrazit / skrýt navigaci