Údržbář – elektrikář Brno

Region: Jihomoravský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Údržbář – elektrikář. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Brno můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 20.1.2017   ID: 1179445

Společnost specializující se na zakázkovou strojírenskou výrobu, výrobu strojních dílců, strojů a zařízení dle specifikace zákazníka se sídlem v Brně – Králově Poli hledá nového kolegu/kolegyni.

Popis pracovní pozice:

· Vyhledávání závad a stanovování postupu oprav

· Provádění údržbářských a opravárenských prací

· Ošetřování, údržba a seřizování strojů a strojních zařízení elektro

· Montáž, demontáž a opravy strojů a strojních zařízení elektro

· Drobné montážní práce elektro

· Provádění funkčních zkoušek strojů a strojních zařízení

· Provádění činností dle vyhlášky 50 §6

Požadujeme

· Vzdělání –SOU elektro

· Vyhláška 50 § 6

· Ochotu se učit a pracovat manuálně

· Termín nástupu: ihned popř. dle domluvy

Nabízíme

· Odhodnocení dle přístupu k práci a ochotě se učit

· Jednosměnný provoz – 8 h směny

· Stravenky

· Osobní přístup

· Různorodou práci

· Pracoviště v dojezdu tramvaje

Poznámka

· Nejedná se o agenturní zaměstnání

· Nástup ihned popř. dle domluvy
Město: Brno

Doporučte pracovní pozici Údržbář – elektrikář Brno

Kontakt

Název společnosti FENIX PERSONAL
UliceMalinovského nám. 4
Město602 00, Brno
Jméno pracovníkaHolasová Martina
Mobil739 478 883