Lakýrník Brno

Region: Jihomoravský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Lakýrník. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Brno můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 28.2.2017   ID: 1179444

Společnost specializující se na zakázkovou strojírenskou výrobu, výrobu strojních dílců, strojů a zařízení dle specifikace zákazníka se sídlem v Brně - Králově Poli hledá nového kolegu/kolegyni.

NÁPLŇ PRÁCE:

- lakování povrchových struktur

- přípravné a dokončovací práce pro lakování

- obsluha pecí

Požadujeme

- praxe na obdobné pozici ve strojírenství – lakování strojírenských dílů

- zkušenost s mokrým lakováním, znalost lakování povrchových struktur je velkou výhodou

- manuální zručnost

- zodpovědnost, samostatnost, pečlivost

- chuť se učit

Nabízíme

- místo výkonu práce u zastávky tramvaje

- různorodou a zodpovědnou práci

- 1směnný provoz (6.00 – 14.30)

- možnost osobního a profesního růstu

- zázemí zavedené společnosti

- ohodnocení dle přístupu k práci a ochotě se učit

- stravenky

- osobní přístup

Poznámka

- nejedná se o agenturní zaměstnání

- nástup ihned popř. dle domluvy
Město: Brno

Doporučte pracovní pozici Lakýrník Brno

Kontakt

Název společnosti FENIX PERSONAL
UliceMalinovského nám. 4
Město602 00, Brno
Jméno pracovníkaLucie Sedláčková
Mobil777 013 379