Účetní - kosmetická společnost, bez open space

Region: Praha

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Účetní - kosmetická společnost, bez open space. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 4.1.2017   Značka: 1171475283   ID: 1179048

Požadujeme

Job Description
Otevíráme pozici Účetní do skvělého menšího týmu kosmetické společnosti.

Váš profil:
SŠ/ VŠ, ekonomického směru výhodou
Min. 2 roky zkušeností na pozici Účetní, Fakturantka aj.
Znalost AJ - komunikativní
Znalost MS Office (Excel), znalost účetního softwaru výhodou
Pečlivost, odpovědnost, trpělivost
Týmový hráč

Náplň práce:
Odpovědnost za svěřenou účetní agendu
Práce v účetním systému Navision
Komunikace s maďarskou pobočkou (AJ)
Aktivní účast na auditech společnosti
Příprava podkladů pro daňové poradce
Reporting - Excel
Statistické výkazy
Úzká spolupráce s dalšími účetními v rámci týmu

Nabízíme:
Zázemí úspěšné stabilní společnosti
Příjemné prostředí, přátelský tým
Krásný, rodinný office - bez open space :-)
Firemní akce pro zaměstnance, večeře apod.
Školení a další vzdělávání
Sleva na produkty
Stravenky
Systém cafeteria

URL

Doporučte pracovní pozici Účetní - kosmetická společnost, bez open space

Kontakt

Název společnosti Randstad s.r.o.
UliceJungmannova 15
Město110 00 Praha 1
Telefon+420 222 210 013

Zařazeno v oborech:

Ekonomika