CAD Designer Jablonec nad Nisou

Region: Liberecký

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici CAD Designer. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Jablonec nad Nisou můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 20.1.2017   ID: 1179046

Požadujeme

Pro našeho klienta, producenta speciálních upínacích prvků pro automobilový průmysl se zaměřením
na výrobu a vývoj vstřikovaných plastových dílů, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici CAD Designer.

Náplň práce:

• návrh konceptu výrobku a detailní konstrukce dílů v CAD systému (Catia V5)
• zpracování technické dokumentace
• archivace a správa dat v systému Windchill
• spolupráce s ostatními odděleními a projektovým vedoucím při vývoji výrobků

Požadujeme:

• SŠ technického směru (strojní zaměření)
• znalost Catia V5
• zkušenosti s návrhem plastových výlisků
• znalost anglického jazyka na úrovni B1 (čtení technické dokumentace; e-mailová komunikace; příprava prezentací)
• technické a analytické myšlení
• zkušenosti z výrobní společnosti výhodou

Nabízíme:

• zajímavá práce ve vývojovém oddělení a v moderním provozu vstřikování plastů
• možnost odborných školení a dalšího prohlubování kvalifikace
• motivující finanční ohodnocení
• firemní akce pro zaměstnance
• příspěvky na stravování, penzijní připojištění, očkování, vitamíny a masáže
• bonusy vyplácené na základě hospodářských výsledků firmy
• Místo výkonu práce: Jablonec nad Nisou

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor
Město: Jablonec nad Nisou

Doporučte pracovní pozici CAD Designer Jablonec nad Nisou

Kontakt

Název společnosti PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
UliceNa Kozačce 1289/7
Město120 00 Praha 2 - Vinohrady
Jméno pracovníkapersonální konzultant