Technik Černošice, Praha 4

Region: Praha, Středočeský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Technik. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Praha můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 16.1.2017   ID: 1179032

Požadujeme

Pro našeho klienta, společnost, která nabízí vzorkovací a měřící přístroje pro oblast přírodních věd, hledáme vhodného kandidáta na pozici Technik.
Požadavky:
• SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro nebo jiném technickém směru
• PC - uživatelsky MS Office, orientace v prostředí internetu
• Komunikativní znalost AJ
• Dlouhodobá spolupráce
• Proaktivní přístup, ochota se učit

Náplň práce:
• Tvorba nabídek na přístroje
• Technická podpora obchodnímu oddělení
• Drobné opravy přístrojů, komunikace s dodavateli v AJ
• Technická podpora zákazníkům

Nabídka:
• Odpovídající platové ohodnocení
• Příjemné prostředí v malém vstřícném kolektivu
• Klimatizovaná kancelář
• Firemní zaškolení, nebo po zaškolení i u našich dodavatelů v zahraničí
• Místo výkonu práce: Černošice nebo Praha 4

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu zaslat email. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!
Město: Černošice, Praha 4

Doporučte pracovní pozici Technik Černošice, Praha 4

Kontakt

Název společnosti PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
UliceNa Kozačce 1289/7
Město120 00 Praha 2 - Vinohrady
Jméno pracovníkapersonální konzultant