Číšník, servírka v pivovarském dvoře Praha

Region: Praha, Královéhradecký, Středočeský, Ústecký

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Číšník, servírka v pivovarském dvoře. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Praha můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 16.1.2017   ID: 1179009

Pro našeho klienta, proslulý minipivovar v obci Chýně u Prahy, hledáme číšníka/servírku.

Náplň práce:
- uvítání hostů
- objednávky
- výdej jídla a pití
- přijímání plateb od hostů

Požadujeme

- slušný a kultivovaný projev
- zkušenosti výhodou
- potravinářský průkaz
- zájem o dlouhodobou spolupráci

Nabízíme

- dlouhodobá brigádu v příjemném prostředí pivovarské restaurace
- občerstvení ( jídlo, nealko pití) během směny zdarma
- krátký, dlouhý pracovní týden
- pravidelné zálohy až do výše 50% z každé odpracované směny

Poznámka

Nástup dohodou, ideálně co nejdříve.
Pracovní doba:
11:00 - 23:00 ve dnech dle dohody
Plat: 100 Kč/h
Město: Praha
Termín uzávěrky: 31.1.2017

Doporučte pracovní pozici Číšník, servírka v pivovarském dvoře Praha

Kontakt

Název společnosti UNIJOB s.r.o.
UliceKateřinská 1541/5
MěstoPraha 2 - Nové Město
Jméno pracovníkaVladimír Pleticha
Telefon604731770
Mobil604731770