Asistent prodeje - Kroměříž

Region: Zlínský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Asistent prodeje - Kroměříž. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Kroměříž můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 17.1.2017   ID: 1178914

Požadujeme

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá výrobou a prodejem příslušenství pro obráběcí stroje a další výrobní zařízení, se zaměřením na technologie upínáni a manipulační technikou, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici Asistent prodeje - Kroměříž.

NÁPLŇ PRÁCE:

• Obchodní korespondence - vypracování nabídek, vystavování objednávek, fakturace,
• Příprava expedice
• Vystavování dodacích listu
• Komunikace se skupinou společnosti přes internet – Sharepoint
• Hlášení do skupiny společnosti
• Návštěvy stávajících klientů v ČR a zahraničí (distributoři) a jednání s nimi

POŽADUJEME:

• min. středoškolské vzdělání, se strojním zaměřením – výhodou
• min. 2 roky praxe na podobné
• aktivní znalost anglického jazyka (slovem i písmem), znalost dalších jazyků výhodou
• Uživatelská znalost PC (MS Office, internet)
• ŘP skupiny B.
• Bydliště v okolí Kroměříže nebo přímo v Kroměříži – výhodou
• Časovou flexibilitu a ochotu cestovat

NABÍZÍME:

• Práci na HPP v úspěšné mezinárodní firmě
• Počítač, mobilní telefon, firemní auto
• Motivující platové ohodnocení dle zkušeností
• Bonusy z prodeje po zapracování
• Diety v průběhu výjezdů
• Hrazené vzdělávání související s náplní práce – jazykové i odborné
• Možnost postupu na pozici obchodníka a dál
• Místo výkonu práce: Kroměřiž

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis s fotografií na emailovou adresu zaslat email. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!
Město: Kroměříž

Doporučte pracovní pozici Asistent prodeje - Kroměříž

Kontakt

Název společnosti PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
UliceNa Kozačce 1289/7
Město120 00 Praha 2 - Vinohrady
Jméno pracovníkapersonální konzultant