BI Specialista - Reporting Praha 5

Region: Praha

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici BI Specialista - Reporting. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Praha můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 3.1.2017   Značka: 2-10-226581/DP   ID: 1178702

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Zajímáte se o oblast Business Intelligence? Baví vás práce s velkými objemy dat, tvorba různých reportů, dashboardů a řešení BI incidentů? V tom případě pojďte pracovat pro nás, pro jednoho z největších maloobchodních řetězců.

Vaší náplní práce bude zejména podpora uživatelů v oblasti BI, tvorba reportů a dashboardů, zajímavých analýz a řešení nečekaných BI incidentů.

Požadujeme


Co od vás očekáváme?

- Znalost SQL
- Znalost databázových systémů a principů (Oracle nebo MSSQL)
- Prokazatelnou zkušenost s prací s velkými objemy dat
- Alespoň základní zkušenost s OLAP databází, či povědomí o technologiích jako Office BI Pyramid nebo Datazen bude určitě výhodou
- Komunikativní angličtina - občas se objeví zahraniční klient

A to je vše, zbytek vás doučíme :)

Nabízíme


Benefity:
- Motivující finanční ohodnocení
- Neformální pracovní prostředí
- Stravenky nebo možnost stravování v jídelnách
- Příspěvek na penzijní připojištění, dopravu
- Multisport kartu
- Slevové kupony na nákup
- Cenově zvýhodněné mobilní a datové tarify

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=it-telekomunikace


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.
Plat: Plat: dohodou
Město: Praha 5
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici BI Specialista - Reporting Praha 5


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Grafton Technologies
UlicePalladium, Na Poříčí 3a
Město110 00 Praha 1
Jméno pracovníkaHanák David
Telefon+ 420 242 456 610

Zařazeno v oborech:

Informační technologie

Zobrazit / skrýt navigaci