Fanda do iOS vývoje? - přísně tajný projekt :) Praha 4

Region: Praha

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Fanda do iOS vývoje? - přísně tajný projekt :). Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Praha můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 3.1.2017   Značka: 2-10-226582/DP   ID: 1178701

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Jste zapáleným iOS vývojářem? Nenecháte si ujít žádnou novinku v oblasti technologií? Máte svou práci zároveň koníčkem? Potom čtěte dále.

Pro našeho klienta hledáme zkušené iOS vývojáře na nové i stávající projekty. Staňte se součástí týmu špičkových iOS vývojářů a pojďte s námi pracovat na zajímavých projektech.

Požadujeme


- Alespoň dva roky zkušeností s vývojem aplikací pro platformu iOS
- Swift, Swift a zase Swift
- Angličtina na komunikativní úrovni - občas se objeví zahraniční kolega
- A to nejdůležitější, mít zápal pro věc :)

Nabízíme


Benefity:
Co nabízíme:

- 5 týdnů dovolené
- Stravenky/flexi pass
- Po zapracování možnost HO
- Tablet a služební telefon
- Jazykové kurzy
- Hackathons, team building
- Možnost osobnostního a profesního rozvoje
- Práce s nejmodernějšími technologiemi
- Účast na konferencích a školeních

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/it-telekomunikace/


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.
Plat: Plat: 70000 - 100000 CZK/m
Město: Praha 4
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Fanda do iOS vývoje? - přísně tajný projekt :) Praha 4


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Grafton Technologies
UlicePalladium, Na Poříčí 3a
Město110 00 Praha 1
Jméno pracovníkaHanák David
Telefon+ 420 242 456 610

Zařazeno v oborech:

Informační technologie

Zobrazit / skrýt navigaci