Stavbyvedoucí (motivující finanční ohodnocení) Brno

Region: Jihomoravský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Stavbyvedoucí (motivující finanční ohodnocení). Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Brno můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 13.1.2017   Značka: TRK 16798   ID: 1177933

Požadujeme

Pracovní a personální agentura Trenkwalder a.s. hledá pro svého klienta, významnou stavební společnost, vhodného kandidáta/ku na pozici Stavbyvedoucí

Vaše náplň práce
> řízení všech procesů na stavbě na území ČR a SR
> spolupráce při přípravě a sestavování nabídek
> sestavování výběru subdodavatelů
> spokojenost zákazníků ve všech fázích stavby
> odpovědnost za ziskovost staveb
> řešení případných reklamací na realizovaných zakázkách

Váš profil
> SŠ/VŠ stavebního směru
> praxe na podobné pozici při řízení staveb většího rozsahu (výhodou jsou zkušenosti při přestavbách obchodních jednotek, hypermarketů apod.) - v případě juniorního kandidáta možnost zaučení (tomu i úměrná výše nástupního platu)
> znalost rozpočtových programů
> velmi dobré komunikační schopnosti, dobrá znalost práce na PC, ŘP sk. B, samostatnost, flexibilita a rozhodnost

Naše nabídka
> zajímavou a perspektivní práci
> profesní a osobní růst, možnost vzdělávání, moderní pracovní prostředí
> procentuální podíl na úspěšně zrealizované zakázce
> odlučné vyplácené při delším pobytu mimo Brno
Nástup:
> po dohodě či ihned
Město: Brno

Doporučte pracovní pozici Stavbyvedoucí (motivující finanční ohodnocení) Brno

Kontakt

Název společnosti Trenkwalder a.s.
UliceJ. Babáka 2733/11
Městobudova H, Brno 61200
Jméno pracovníkaJan Petříček
Mobil+420 725 475 371

Zařazeno v oborech:

Stavebnictví a reality