Back office manager – technologická společnost

Region: Jihomoravský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Back office manager – technologická společnost. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 30.12.2016   Značka: 13230   ID: 1176628

* kompletní zodpovědnost za administrativní chod společnosti
* administrativní práce související s žádostmi o granty
* objednávky, fakturace a další účetní činnosti
* vytváření statistik, tabulek, grafů a dalších podkladů
* vyřizování pošty a e-mailů, organizace kalendáře
* zajišťování služebních cest (letenky, ubytování, pojištění)

Požadujeme

* víceleté zkušenost na pozici asistentky/office manager atp.
* znalost anglického jazyka
* vzdělání minimálně bakalářského stupně
* pokročilou znalost MS Office
* řidičský průkaz skupiny B
* ochotu učit se novým věcem
* zaslání životopisu s fotografií

Nabízíme

Chcete se pohybovat v prostředí vědců a expertů vyvíjejících přelomovou technologii? Jste samostatná a organizačně schopná? Hovoříte anglicky? Pak jste to třeba právě Vy, koho hledáme!

Pro inovativní společnost hledáme kandidátku na pozici BACK OFFICE MANAGER – TECHNOLOGICKÁ SPOLEČNOST (25.-40.000,-Kč)

* zázemí stabilní a stále se rozvíjející společnosti
* velmi pestrou pracovní náplň
* sick days
* příspěvek na stravování
* firemní akce
* jazykové školení
* místo výkonu práce: Brno

Doporučte pracovní pozici Back office manager – technologická společnost

Kontakt

Název společnosti Advantage Consulting, Brno
UliceOrlí 36
Město602 00 Brno
Jméno pracovníkaIng. Jana Vydařelá
Telefon00420775787077
Mobil+ 420 734 713 298

Zařazeno v oborech:

Ostatní