Daňový poradce pro účetní společnost Praha 10 - Malešice

Region: Praha, Středočeský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Daňový poradce pro účetní společnost. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Praha můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 16.1.2017   ID: 1173746

Pro společnost zabývající se poskytováním služeb v oblasti účetnictví a daňového poradenství, se sídlem na Praze 10, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Daňový poradce.

Náplň práce:

- sestavování přiznání ke všem druhům daní
- kontrola a náprava daňových postupů
- vytváření vnitropodnikových směrnic
- kontrola uzavíraných smluv z daňového hlediska
- poradenství v oblasti daní pro jednotlivé zákazníky účetní firmy
- spolupráce s auditory
- komunikace s klienty
- komunikace s příslušnými úřady
- práce v účetním programu POHODA

Požadujeme

Co očekáváme:

- SŠ, VŠ vzdělání
- dostatečnou praxi na pozici daňového specialisty
- samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost
- výhodou je praxe s programem POHODA

Nabízíme

Co nabízíme:

- možnosti pracovního úvazku: práce na HPP nebo na ŽL
- nástup možný ihned
- stabilitu středně velké společnosti
- odpovídající platové ohodnocení dle úvazku
- místo pracoviště Praha 10

Poznámka

V případě zájmu nám zašlete Váš životopis na email: zaslat email, nebo volejte na tel 776 669 412, 222 314 369.
Plat: dle dohody
Město: Praha 10 - Malešice
Klient: Maxijob

Doporučte pracovní pozici Daňový poradce pro účetní společnost Praha 10 - Malešice

Kontakt

Název společnosti MaxiJOB
UliceMichelská 966/74
Město141 00 Praha 4 - Michle
Jméno pracovníkaDana Dvořáková
Telefon222314369
Mobil776669412

Zařazeno v oborech:

Ekonomika
Právní služby