Aplikační inženýr pro Car Infotainment Praha

Region: Praha

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Aplikační inženýr pro Car Infotainment. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Praha můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 22.5.2017   ID: 1173195

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Profil pozice
Na této pozici budete součástí šestičlenného týmu, který spolupracuje se zákazníky z celého světa při realizaci projektů zaměřených na vývoj řešení v oblasti řízení elektrických motorů v automobilovém průmyslu. Na uvedené pozici se budete podílet na vývoji nového software, budete upravovat a integrovat stávající SW moduly a zajišťovat aplikační podporu zákazníků pro automotive infotainment procesory.

Požadujeme


Profil pracovníka
Pokud máte zkušenosti s vývojem embedded SW ( i školní) v jazyce C/C++, máte obecnou znalost ARM platforem, minimálně mírně pokročilou znalost AJ pro komunikaci s kolegy v zahraničí a chuť podílet se na vývoji nových řešení pro automotive zákazníky, pak je tato nabídka určena především Vám.
Náš klient Vám nabídne možnost prohlubovat si své znalosti v oblasti vývoje embedded SW, seznámit se detailně s Autosar a sběrnicí CAN a do budoucna se budete podílet na vývoji automotive aplikací zaměřených na self driving, connected car, V2X systémy apod.
Školení probíhá prostřednictvím technického mentoringu, vzděláváním „on the job“ a pravidelně jsou pořádány workshopy v zahraničí.

Nabízíme


Nabídka zaměstnavatele
Náš klient Vám nabízí možnost získání špičkových pracovních zkušeností na převážně zahraničních projektech. Budete se podílet na vývoji řešení technologických novinek a prohlubovat své dosavadní odborné znalosti a dovednosti.
Společnost má mimořádnou firemní kulturu, která podporuje další vzdělávání a profesní růst. Mezi zaměstnanecké výhody patří:
- propracovaný systém odborného vzdělávání a technického mentoringu
- možnost kariérního růstu v rámci tuzemské pobočky i zahraničí
- pružná pracovní doba
- 5 týdnů dovolené
- flexipass ve výši 500,- CZK měsíčně
- úhrada 80% mzdy od 1. dne nemoci
- dotované stravování a občerstvení na pracovišti
- místo pracoviště je v Praze
- možnost nástupu po dohodě

Poznámka


Průběh výběrového řízení
Pokud Vás naše nabídka zaujala, prosíme Vás o zaslání Vašeho anglického životopisu, spolu se souhlasem se zpracováním osobních údajů. Vámi zaslaný životopis je úvodním podkladem výběrového řízení, nikoliv však nejdůležitějším.
Po obdržení Vašeho životopisu Vás bude kontaktovat konzultant zodpovědný za realizaci výběrového řízení, který Vám předá detailní informace o nabízené pracovní pozici a zjistí více informací o Vašich dosavadních zkušenostech, kariérních představách a požadavcích na budoucího zaměstnavatele.
V případě Vašeho souhlasu s účastí ve výběrovém řízení prezentuje konzultant Váš odborný profil zaměstnavateli a domlouvá další postup výběrového řízení stanovený zaměstnavatelem. O průběhu výběrového a výsledcích jednotlivých kol Vás budeme průběžně informovat. Pokud budete mít v průběhu výběrového řízení jakékoli dotazy, kontaktujte přímo svého konzultanta.
Město: Praha
Klient: SIMPLEX Czech s.r.o.
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Aplikační inženýr pro Car Infotainment Praha


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Simplex Czech s.r.o.
UliceNa Hroudě 24/3317
Město100 00 Praha 10
Jméno pracovníkaPersonální konzultant
Telefon+420 224 266 042

Zobrazit / skrýt navigaci