Výrobní operátor/ka – jen DENNÍ, Hranice – 18.000 Kč

Region: Moravskoslezský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Výrobní operátor/ka – jen DENNÍ, Hranice – 18.000 Kč. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Hranice můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 26.2.2017   ID: 1172172

Co budete dělat?
- montáž výrobků na výrobní lince
- kontrola kvality
- nenáročná práce v sedě i ve stoje
- nabízíme i specializovanější pozice Operátor/ka stroje a CNC operátor

Požadujeme

Co od vás požadujeme?
- chuť pracovat a manuální zručnost
- zkušenosti z výroby výhodou, nikoli podmínkou

Nabízíme

Pro našeho klienta, výrobní společnost působící v automobilovém průmyslu v Hranicích, hledáme manuálně zručné kandidát/ky na pozice Operátor/ka výroby a Operátor/ka strojů.

Hledáme zodpovědné kandidáty, kteří mají chuť pracovat, na oplátku vám nabízíme zázemí atraktivní společnosti a velmi dobrou mzdu v regionu.

Co nabízíme?
- nenáročnou práci pouze na 2-směnný provoz
- směny pouze v týdnu – volné víkendy!!!
/možnost si přivydělat v SO
- atraktivní mzda 18.000 Kč
- dotované stravování
- zázemí stabilní společnosti a smlouvu na HPP

Poznámka

Místo pracoviště: Hranice
V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu: zaslat email, tel. 725 739 006 .

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html
Plat: 18000
Město: Hranice na Moravě

Doporučte pracovní pozici Výrobní operátor/ka – jen DENNÍ, Hranice – 18.000 Kč

Kontakt

Název společnosti Adecco Ostrava
UlicePoděbradova 7
Město702 00 Ostrava 1
Jméno pracovníkaŠárka Foretníková
Telefon+420 596 117 718
Mobil725 739 006

Zařazeno v oborech:

Výroba, průmysl a energetika