Asistent/ka Praha

Region: Praha

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Asistent/ka. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Praha můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 21.1.2017   ID: 1172122

Náplň práce:
- administrativní podpora výkonnému řediteli
- tlumočení a překládání při obchodních jednáních
- příprava podkladů
- organizace a příprava meetingů a konferencí
- různé ad hoc úkoly

Požadujeme

pro našeho významného klienta, společnost, která sídlí v Praze a zabývá se prodejem nových a ojetých vozů, jejich servisem a prodejem náhradních dílů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Asistenta/ky výkonného ředitele společnosti

Požadavky:
- min. SŠ vzdělání s maturitou
- praxe na obdobné pozici výhodou
- výborná znalost AJ – překlady a tlumočení rodilému mluvčímu
- znalost PC – MS Office
- řidičský průkaz sk. B
- organizační schopnosti, flexibilita
- reprezentativní vystupování

Nabízíme

Nabízíme:
- možnost pracovat pro stabilní a zavedenou společnost
- dobré finanční ohodnocení
- zajímavá a různorodá pracovní náplň
- možnost dalšího vzdělání
- příjemné pracovní prostředí, firemní teambuildingy
- příspěvky na stravování

Poznámka

Souhlasím, aby společnost Dunross Recruitment, sídlem Sudoměřská 32, Praha 3, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.
Město: Praha

Doporučte pracovní pozici Asistent/ka Praha

Kontakt

Název společnosti Dunross s.r.o.
UliceSudoměřská 32
MěstoPraha 3
Jméno pracovníkaDana Vávrová
Telefon730 870 364