Obsluha montážní linky, balička

Region: Pardubický

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Obsluha montážní linky, balička. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 9.1.2017   Značka: 1157559269   ID: 1171623

Požadujeme

Job Description
Slyšeli jste někdy o tom, že firma nabízí 50 Kč za hodinu jako příplatek za noční směnu? Je to neuvěřitelné, ale je to fakt. Hledáme šikovné lidi k obsluze montážní linky. Pokud bydlíte v okolí Lanškrouna, kontaktujte mě !!!

Náš klient se zabývá výrobou kombinovaných nástrojů vstřikovacích forem a náhradních dílů pro výrobu valivých ložisek (automotive) a do svého týmu hledá vhodné uchazeče na pozici: OBSLUHA montážní linky, balička

Náplň práce:

• obsluha montážní linky, odběr hotových výrobků,
• balení výrobků,
• kontrola kvality výrobků

Požadujeme:

• dobrý zdravotní stav,
• SŠ/ZŠ vzdělání,
• spolehlivost a přesnost,
• praxe na obdobné pozici výhodou (v automotive),
• ochotu pracovat ve 3. směnném provozu.

Nabízíme:

• zajímavou měsíční mzdu
• 50 Kč/hod příplatek za noční
• 13. Plat
• bonus: podíl ze zisku – vyplácen na základě plnění celé společnosti
• příspěvek na dovolenou a Vánoce
• závodní stravování + občerstvení na pracovišti
• 5 týdnů dovolené
• příspěvek na dopravu
• firemní akce
• možnost kariérního růstu
• možnost napracovat si hodiny

URL

Doporučte pracovní pozici Obsluha montážní linky, balička

Kontakt

Název společnosti Randstad s.r.o. - pobočka Praha
UliceJungmannova 15
Město11000 Praha 1
Jméno pracovníkaKateřina Šťastná
Telefon+420 222 210 013

Zařazeno v oborech:

Řemeslo a umění