Obchodně technický zástupce

Region: Jihomoravský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Obchodně technický zástupce. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 9.12.2016   Značka: 16-13-224887/DP   ID: 1171194

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Váš zaměstnavatel bude velmi sympatická výrobní společnost sídlící na Moravě, která produkuje různé součásti strojů.

Pozice OBCHODNĚ TECHNICKÉHO ZÁSTUPCE vznikla z potřeby rozšířit stávající tým zaměstnanců, tudíž budete rozvíjet spolupráci jak se stávajícími obchodními partnery, tak budete aktivně vyhledávat a uzavírat smlouvy s novými.

Požadujeme


Jistě máte níže uvedené dovednosti, když jste si tento inzerát rozklikl/a, tak nám neváhejte zaslat Váš CV :)

* máte technické myšlení
* obchodní vyjednávání Vám nedělá problém - naopak Vás baví
* dokážete samostatně a zároveň aktivně pracovat (můžete totiž pracovat převážně z domu)
* jste schopen se domluvt na obchodní schůzce i anglicky případně německy

Nabízíme


Benefity:
* prémie
* možnost práce z domova
* 5 týdnů dovolené
* služební automobil

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=obchod-marketing


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.
Plat: Plat: 35000 CZK/m
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Obchodně technický zástupce


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Grafton Recruitment Brno
UliceBenešova 14/16
Město602 00 Brno
Jméno pracovníkaJunáková Denisa
Telefon+ 420 542 424 511

Zobrazit / skrýt navigaci