Dělník - vizuální kontrola Lovosice

Region: Ústecký

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Dělník - vizuální kontrola. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Lovosice můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 7.12.2016   Značka: 8-21-223058/DP   ID: 1170622

Jste precizní a nic neujde Vaší pozornosti? Máte zkušenost s vizuální kontrolou výrobků?

Rozšiřte naše řady jako DĚLNÍK - VIZUÁLNÍ KONTROLY!

Náplň práce je jednoduchá. Půjde zejména o:
- vizuální kontrolu jakosti vyrobených dílů na lince
- třídění a balení výrobků

Místo výkonu práce: Lovosice

Požadujeme

Na pozici dělníka vizuální kontroly potřebujete mít:
- ukončené vzdělání na úrovni SOU nebo SŠ, nejlépe technického směru
- alespoň 2 roky praxe, nejlépe ve výrobním podniku
- základní uživatelskou znalost práce na PC

Výhodou pro Vás bude:
- základní znalost čtení technické dokumentace
- zkušenost z oblasti vizuální kontroly kvality

Nabízíme

Benefity:
- stravenky,
- příspěvek na penzijní připojištění
- dovolená 5 týdnů
- školení
- příspěvek na sport/kulturu/volný čas
- 1x ročně vitaminy a příspěvek na očkování

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=vyroba-provoz

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.
Plat: Plat: dohodou
Město: Lovosice

Doporučte pracovní pozici Dělník - vizuální kontrola Lovosice

Kontakt

Název společnosti Grafton Recruitment Ústí nad Labem
UliceDlouhá 239/9
Město400 01 Ústí nad Labem
Jméno pracovníkaJakubovičová Marcela
Telefon+ 420 417 662 810

Zařazeno v oborech:

Výroba, průmysl a energetika