Odborný pracovník v oblasti polovodičového průmyslu (m/ž) Dresden

Region: Zahraničí

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Odborný pracovník v oblasti polovodičového průmyslu (m/ž). Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 23.1.2017   ID: 1170412

Požadujeme

Bei einem unserer namhaften Kunden in Dresden, einem Unternehmen der Halbleiterindustrie, bietet
sich diese interessante Perspektive im Rahmen der Arbeitnehmerüberlassung mit anschließender Option auf Übernahme im Kundenunternehmen./ U našeho významného klienta v Drážďanech, firmy z oblasti polovodičového průmyslu, se nabízí zajímavá pracovní perspektiva v rámci dočasného přidělování zaměstnanců s následnou možností převzetí zákazníkem do kmenového stavu svých zaměstnanců.

Ihre Aufgaben / Vaše úkoly:
• Bedienung und Überwachung von komplexen Anlagen der Halbleiterindustrie / obsluha a dohled nad správným chodem strojních zařízení z oblasti polovodičového průmyslu
• Bestücken der Anlagen sowie selbständige Eingabe von Produktionsdaten / obsluha zářízení a samostatné zadávání dat pro výrobu
• Dokumentation der Fertigungsabläufe mit spezifischer Software / zhotovení výrobní dokumentace za pomoci specializovaného softwaru
• Durchführung von Qualitätskontrollen / provádění kontroly kvality

Ihr Profil / Váš profil:
• Berufsabschluss im technischen Bereich oder Berufserfahrung im Bereich der Halbleiterindustrie / ukončené odborné vzdělání technického zaměření nebo praxe v oblasti polovodičového průmyslu
• Bereitschaft zur Schichtarbeit / ochota pracovat ve směnném provozu
• MS-Office Kenntnisse / znalosti produktů MS-Office
• kommunikative Deutschkenntnisse / schopnost domluvit se v německém jazyce

Nabízíme

Wir bieten / Nabízíme:
• Gehalt ab 12 Euro pro Stunde / plat od 12 eur za hodinu
• Nacht-, Wochenend- und Feiertagszuschläge / příplatky za noční směny, za práci o víkendech a ve státní svátky
• ab 22 Urlaubstage / dovolená od 22 dnů
• Weihnachts- und Urlaubsgeld / Vánoční a dovolenkový bonus
• bei Bedarf persönliche Unterstützung in tschechischer Sprache (Anmeldung, Krankenkasse, Wohnungssuche,…) / v případě potřeby osobní podpora v rodném jazyce (při přihlášení, s pojišťovnou, s hedáním ubytování, …)
• keine Vermittlungsgebühren / žádné poplatky za zprostředkování práce

Prosím využijte pro zaslání Vašich podkladů následující odkaz: http://www.dis-ag.com/Job/operator-mw-sonstige-berufe-dresden?ID=b8fbc9ac-86fa-4e83-8785-060dd832584c.
Přes něj se dostanete na naši domovskou stránku, kde se můžete po stisknutí ikonky „DIREKT BEWERBEN“ zaregistrovat přímo na našem portále

Weil auch Ihr Berufsweg Maßarbeit bedeutet: spannende Stellen in der Industrie passend zu Ihren
Anforderungen.

In 2016 wurden wir bereits zum 11. Mal als einer von „Deutschlands Besten Arbeitgebern“
ausgezeichnet. Davon viermal hintereinander auf dem Podium. Profitieren Sie von unserem Know-how
und lernen Sie einen der erfolgreichsten deutschen Personaldienstleister kennen! Mehr über uns
erfahren Sie unter www.dis-ag.com.

Wir freuen uns auf Sie!

Protože i Vaše kariéra znamená práci na míru: napínavé pracovní nabídky z průmyslové oblasti, které sednou Vašim požadavkům.

V roce 2016 jsme byli již po 11. vyznamenáni cenou „Nejlepši zaměstnavatelé Německa“. Z toho čtyřikrát po sobě na pódiu. Profitujte z našeho know-how a poznejte jednoho z nejúspěšnějších poskytovatelů personálních služeb v Německu. Více o nás se dozvíte na +www.dis-ag.com+

Těšíme se na Vás!

Poznámka

Prosíme, zasílejte kompletní, strukturované životopisy. Životopis má obsahovat následující údaje:

- Vaše jméno, adresu, datum a místo narození
- časové údaje ke vzdělání a jednotlivým profesím (se zadáním měsíce a roku - např. 01/2001 – 10/2002)
- název a místo firmy, popř. školy (u školy udávejte také název povolání, které můžete s Vašim ukončeným vzděláním vykonávat)
- název vykonáváné pozice
- 3-4 podbody k vykonávané činnosti
Město: Dresden

Doporučte pracovní pozici Odborný pracovník v oblasti polovodičového průmyslu (m/ž) Dresden

Kontakt

Název společnosti DIS AG
UliceAn der Kreuzkirche 6
Město01067 Dresden
Jméno pracovníkaBarbora Dymáčková
Telefon0049 0351 43910-20
Mobil0049 0351 43910-70