Mzdová účetní - poloviční úvazek

Region: Moravskoslezský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Mzdová účetní - poloviční úvazek. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 6.12.2016   Značka: 4-11-224477/DP   ID: 1170157

Pro posílení našeho týmu hledáme Mzdovou účetní na poloviční úvazek! Pokud máš alespoň 2-3 roky praxi nejlépe z výrobní společnosti, pak neváhej a dej nám o sobě co nejdříve vědět!

Náplň práce:
* kompletní měsíční zpracování mezd zaměstnanců v požadované kvalitě a ve stanovených termínech
* vypracování podkladů pro správné zaúčtování mezd
* vedení mzdové agendy zaměstnanců (mzdové listy, evidenční listy důchodového zabezpečení, daňová prohlášení, vystavování potvrzení, agenda pracovních úrazů, lékařské prohlídky, zpracování neschopenek….)
* komunikace a příprava dokumentace pro orgány státní správy – OSSZ, ZP, FÚ, ÚP

Požadujeme

* SŠ vzdělání ekonomického směru
* praxe a zkušenost v oblasti mzdového účetnictví nejlépe z výrobní společnosti
* ochota pracovat na 1/2 úvazek
* velmi dobrá práce s PC
* schopnost rychle se zorientovat
* zodpovědnost při práci

Bydliště nejlépe okolí: Nový Jičín, Kopřivnice, Příbor, Frýdek-Místek, Brušperk, Mošnov

Nabízíme

Benefity:
* měsíční prémie - pokud zaměsnanec není nemocen 5%
* výkonnostní prémie 7% z hrubé měsíční mzdy
* příplatek na závodní stravování, 2/3 hradí zaměstnavatel, zaměstnanec platí 20 Kč
* pružná pracovní doba - nástup do práce od 6-8h, musí oddělat 8h, Nově bude nástup mezi 6-9h, bude muset oddělat 6h
* kantýna
* sportovní aktivity hrazené firmou - pokud větší skupina zaměstnanců půjde sportovat, např. na tenis, badminton, lyže - zaměstnavatel přispívá, např. na lyže (jezdí 5x za zimu) hradí dopravu. Pokud se nakonec přihlásí méně lidí, může si zaměstnanec vzít s sebou rodinné příslušníky. Byli např. také sjíždět řeku na raftech Dunaj, Baťův kanál
* inženýři, konstruktéři, kteří pracují ve společnosti 2 roky a jsou s jejich prací spokojeni, jsou navrhování do speciálního programu, kde mají navíc 25% základní mzdy měsíčně
* příjemné pracovní prostředí
* pravidelné kulturní a sportovní akce

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=finance-bankovnictvi

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.
Plat: Plat: dohodou

Doporučte pracovní pozici Mzdová účetní - poloviční úvazek

Kontakt

Název společnosti Grafton Recruitment Ostrava
UliceČeskobratrská 3321/46 Administrativní budova Nordica
Město702 00 Ostrava
Jméno pracovníkaTeam Assistant
Telefon+ 420 595 131 777

Zařazeno v oborech:

Bankovnictví a finanční služby