Manažer vývojového týmu - energy conversion Rožnov pod Radhoštěm / Brno

Region: Moravskoslezský, Zlínský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Manažer vývojového týmu - energy conversion. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Brno můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 20.1.2017   ID: 1169890

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Profil zaměstnavatele
Naším klientem je společnost, která v ČR zaměstnává více než 200 inženýrů, kteří se zabývají problematikou řízení motorů, výkonovou elektronikou, vývojem embedded softwaru pro automobilové a bezpečnostní systémy apod. Společnost má v České republice vývojové centrum v Rožnově pod Radhoštěm a v Brně.

Profil pozice
Na této nově vytvořené pozici povedete pětičlenný tým, který realizuje projekty v oblasti energy conversion a v současné době realizuje projekt wireless charging. Budete komunikovat se zahraničními zákazníky při zpracování zadání jednotlivých projektů, budete koordinovat a řídit práci svých kolegů, určovat priority a zajišťovat, aby byly projekty odevzdány včas a v požadované kvalitě.

Požadujeme


Profil pracovníka
Pokud máte zkušenosti s vedením vývojových projektů se zaměřením na vývoj řešení v oblasti napájení/power conversion, či s vývojem embedded SW obecně, chcete se věnovat i nadále rozvoji svých manažerských dovedností při vedení menšího vývojového týmu, chcete pracovat v mezinárodním prostředí, využívat aktivní znalost AJ a mít nadstandardní pracovní zázemí, pak je tato nabídka určena především Vám.

Nabízíme


Nabídka zaměstnavatele
Náš klient Vám nabízí možnost získání špičkových pracovních zkušeností na převážně zahraničních projektech. Budete se podílet na vývoji řešení technologických novinek a prohlubovat své dosavadní odborné znalosti a dovednosti.
Společnost má mimořádnou firemní kulturu, která podporuje další vzdělávání a profesní růst. Mezi zaměstnanecké výhody patří:
- pružná pracovní dobu s možností pracovat z domova až polovinu pracovní doby
- propracovaný systém odborného vzdělávání
- místo pracoviště Rožnov pod Radhoštěm, nebo Brno
- možnost nástupu po dohodě
- nadstandardní finanční ohodnocení
- měsíční finanční příspěvek na dojíždění či přestěhování do Rožnova pod Radhoštěm
- dotované stravování a občerstvení na pracovišti
- finanční příspěvky v případě nemoci pracovníka, či jeho dětí a mnoho dalšího.

Poznámka


Jak postupovat v případě zájmu o tuto pozici:

V případě, že Vás výše uvedená nabídka zaujala, prosíme Vás o zaslání Vašeho životopisu spolu s motivačním dopisem. K životopisu prosím připojte svůj souhlas se zpracováním svých osobních údajů. Text souhlasu se zpracováním osobních údajů naleznete níže. Prosíme Vás o jeho pozorné přečtení a jeho vložení do Vašeho emailu či dopisu. V případě, že tento souhlas ve svém emailu či dopisu neuvedete, nemůžeme Vás bohužel zařadit do výběrového řízení.

Souhlasím, aby společnost SIMPLEX Czech s.r.o., Na Hroudě 24/3317 ( dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování zaměstnání v souladu se zákonem č. 101/2000Sb., a to až do odvolání písemnou formou. Společnost SIMPLEX Czech s.r.o. může při zpracování mých osobních údajů tyto údaje ukládat, vyhledávat, třídit, poskytovat třetím osobám, jejichž totožnost je mně povinna sdělit a likvidovat. Potvrzuji, že jsem se obeznámil/a se svými právy v souvislosti s přístupem k osobním údajům a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.
Město: Rožnov pod Radhoštěm / Brno
Klient: SIMPLEX Czech s.r.o.
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Manažer vývojového týmu - energy conversion Rožnov pod Radhoštěm / Brno


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Simplex Czech s.r.o.
UliceNa Hroudě 24/3317
Město100 00 Praha 10
Jméno pracovníkaPersonální konzultant
Telefon+420 224 266 042

Zobrazit / skrýt navigaci