Internship pro významnou automobilovou firmu Praha 5

Region: Praha

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Internship pro významnou automobilovou firmu. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Praha můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 24.1.2017   Značka: TRK 16655   ID: 1169889

Požadujeme

Pro našeho významného zákazníka který se pohybuje v odvětví automobilového průmyslu hledáme stážistu/tku.

Vaše náplň práce
> General support companies department
> Support of 360? Electric
> Key responsibilities:
> Reporting
> Ordering
> Test drive tool maintenance
> Key Tasks
> Keeping reporting up to date
> Preparing presentations, reports
> Support of events organization
> Daily monitoring of the ordering process (vehicle transportation, invoicing, documentation checking)
> Communication with homologation agency, releasing vehicle registration documents
> Maintaining test drive tool
> Handing over the cars for test drives
> Organizing vehicle washing and preparation
> Communication with dealer organization, RHQ in Salzburg, HQ in Munich and business partners
> Support of workshops organization and the meetings
> Data processing
> Researches via publicaly available sources
> Maintaining product catalogues stock

Váš profil
> SŠ/VŠ vzdělání
> Vhodné i pro studenta v posledním ročníku studií nebo čerstvého absolventa, který může pracovat na full time a získat praxi a zkušenosti.
> Praxe v administrativě výhodou
> Pokročilá znalost MS Office
> Aktivní znalost AJ slovem i písmem podmínkou, znalost NJ výhodou
> Flexibilita, schopnost týmové práce, organizační schopnosti, pečlivost, ochota učit se novým věcem
> ŘP sk. B

Naše nabídka
> plný úvaze, omezeno na 1,5 roku s možností přestoupení do firmy
> 25 dní dovolena, 15 SD, stravenky, výuka jazyku 60min/týdně AJ nebo NJ/ po zkušební lhůty
Platové podmínky fixní: 27 000Kc brutto
Nástup: 1.1.2017
Prosím zasílejte svoje životopisy.
Město: Praha 5

Doporučte pracovní pozici Internship pro významnou automobilovou firmu Praha 5

Kontakt

Název společnosti Trenkwalder a.s.
UliceVelflíkova 4
MěstoPraha 6-Dejvice 16075
Jméno pracovníkaMichaela Císařová
Telefon+420 224 313 716
Mobil+420 777 188 201

Zařazeno v oborech:

Administrativa