Obsluha CNC obrážeček – Frýdek místek – od 22 000 Kč

Region: Moravskoslezský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Obsluha CNC obrážeček – Frýdek místek – od 22 000 Kč. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 26.11.2016   ID: 1166664

Požadujeme

Chcete pracovat ve firmě, kterou zajímá spokojenost každého zaměstnance?

Chcete být oceněni za dobře odvedenou práci? Neváhejte zaslat nám svůj životopis!

Nabízíme:
- Zaměstnání v prosperující mezinárodní firmě
- Mzdu odpovídající dosaženým výsledkům
- Zajímavou náplň práce
- Profesní i osobní růst
- Zaměstnanecké benefity (stravenky, příspěvek na životní pojištění)

Náplň práce:
- Obsluha CNC obrážeček
- Příprava a seřízení zakázky
- Příprava nástrojů
- Práce s měřidly
- Aktivní spolupráce na zlepšování procesů ve výrobě
- Údržba strojů a nástrojů

Požadujeme:
- Výuční list ze strojírenského oboru
- Znalost čtení technické dokumentace
- Znalost měření
- Práce ve třísměnném provozu

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu zaslat email.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html
Město: Frýdek Místek

Doporučte pracovní pozici Obsluha CNC obrážeček – Frýdek místek – od 22 000 Kč

Kontakt

Název společnosti Adecco Ostrava
UlicePoděbradova 7
Město702 00 Ostrava 1
Jméno pracovníkaTereza Navrkalová
Telefon+420 596 117 718
Mobil734 444 904