Montér/servisní technik ZLÍN

Region: Zlínský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Montér/servisní technik. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 25.11.2016   Značka: 10-30-223424/DP   ID: 1166133

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Hledáme posilu týmu pro našeho zákazníka, který se zabývá výrobou strojů a technologií pro zpracování sypkých směsí. Pokud Vás pozice MONTÉR / SERVISNÍ TECHNIK zaujala a splňujete požadavky na ni kladené, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Vaší náplní práce bude:
* instalace-montáž strojů přímo u zákazníků
* zaškolení zaměstnanců zákazníka ve správné obsluze strojů a servisu
* poskytování asistenční služby

Požadujeme


* SŠ technického směru (elektro/strojní)
* komunikativní znalost anglického jazyka
* zkušenosti s montážemi strojů a technologických linek
* ochota cestovat

Nabízíme


Benefity:
- jazykové vzdělávání
- stravenky
- služební telefon k soukromým účelům

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.
Plat: Plat: 25000 - 30000 CZK/m
Město: ZLÍN
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Montér/servisní technik ZLÍN


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Grafton Recruitment Zlín
UliceTřída Tomáše Bati 1545
Město760 01 Zlín
Jméno pracovníkaKlein Tomáš
Telefon+ 420 573 902 930

Zařazeno v oborech:

Strojírenství

Zobrazit / skrýt navigaci