Quality engineer Brno

Region: Jihomoravský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Quality engineer. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Brno můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 24.11.2016   Značka: 16-30-223192/DP   ID: 1165782

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Strojírenská firma z Brna hledá Inženýra kvality, který by se staral o její zaběhlé portfolio a především o práci s Lean managementem. Výhodou je určitě předchozí zkušenost, ale talentovaní VŠ absolventi rozhodně dveře zavřené nemají.
- údržba a vylepšování systému řízení jakosti
- vylepšování efektivnosti, řešení neshod a dohled na nápravná opatření
- audity, práce v 8D týmech
- koordinace PPAP

Požadujeme


- angličtina podmínkou (úroveň B2 - plynulá mluvená je ideální)
- znalosti 8D, FMEA, Kaizen, Kanban u absolventů dobrá teoretická znalost, u zkušenějších praktická, podmínkou
- VŠ technického směru výhodou

Nabízíme


Benefity:
5 týdnů dovolené
Stravenky
Příspěvek na dopravu
Pojištění v době nemoci
Cestovní pojištění i na soukromé účely
Jazykové kurzy angličtiny a němčiny

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.
Plat: Plat: 35000 - 45000 CZK/m
Město: Brno
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Quality engineer Brno


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Grafton Recruitment Brno
UliceBenešova 14/16
Město602 00 Brno
Jméno pracovníkaBezecný Daniel
Telefon+ 420 542 424 511

Zařazeno v oborech:

Strojírenství

Zobrazit / skrýt navigaci