Inovativní SQL specialista Modletice

Region: Praha, Středočeský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Inovativní SQL specialista. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 20.1.2017   ID: 1165548

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Požadujeme


Máš chuť na sobě pracovat? Orientuješ se v OS? Ovládáš SQL, chceš se v tom zdokonalit a naučit se i něco nového? Zajímají Tě nové technologie v IT? Potom hledáme právě Tebe! ?

Nabízíme Ti práci pro dynamickou a inovativní společnost, která se každým dnem rozrůstá a hledá posily do IT oddělení. Budeš zodpovídat za databázové servery na platformě Microsoft, podílet se na mnoha firemních projektech, řídit spolupráci s externími dodavateli, podporovat kolegy při řešení problémů a úzce spolupracovat napříč celou firmou. Práce je do značné míry samostatná a zodpovědná. A navíc budeš mít spoustu prostoru pro seberealizaci – splň si svoje sny! Benefity ušijí přímo Tobě na míru!

Co od Tebe očekáváme?
Že se orientuješ v IT - a že Tě to baví! ?
Musíš se vyznat v T-SQL. Pokud navíc zvládáš administraci SQL serveru a serveru na MS platformě, je to super. A jestli s tím ještě nemáš velké zkušenosti, rádi Tě vše naučí - IT školení na špičkové úrovni jsou samozřejmostí! Budeš mít kolegy v zahraničí, takže očekáváme alespoň základní úroveň angličtiny pro písemnou komunikaci. Uvítáme řidičský průkaz.

S čím budeš pracovat (aneb s čím můžeš pomoci a co se můžeš naučit)?
Pokud máš v malíčku MS Office 2013 (Skype for business, OneDrive), budeš cenným členem týmu – a jestli se to chceš naučit, rádi Ti s tím pomohou. Pracuje se také se Sharepoint 2013, Nintex Workflow a jinými DB servery (postgreSQL, mySQL). Ovládáš alespoň jeden programovací jazyk? Super, máš výhodu. Pokud však žádný neznáš, dveře Ti to nezavře!

Na jaké další benefity se můžeš těšit?
Grilovačky na pracovišti, stolní fotbálek a Xbox Ti zpříjemní Tvou práci stejně jako Tvůj budoucí tým! Budoucí kolegové budou vždy připraveni Ti pomoci, když si nebudeš vědět rady. A když Ty pomůžeš růst firmě, ona pomůže růst Tobě. ;-)

Pracovat budeš v Modleticích u Prahy, po nějaké době částečně v Praze.

Zaujala Tě naše nabídka? Pošli nám svůj životopis.


Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu zaslat email. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!
Město: Modletice
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Inovativní SQL specialista Modletice


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
UliceNa Kozačce 1289/7
Město120 00 Praha 2 - Vinohrady
Jméno pracovníkapersonální konzultant

Zařazeno v oborech:

Informační technologie

Zobrazit / skrýt navigaci