Komoditní manažer Žďár nad Sázavou

Region: Vysočina

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Komoditní manažer. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Žďár nad Sázavou můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 23.11.2016   Značka: PG   ID: 1165528

Úspěšná mezinárodní společnost - přední dodavatel systémů pro automobilový průmysl - hledá vhodného kandidáta na pozici

Komoditní manažer

Vaším úkolem bude:
- Rozvíjet nákupní plány a strategie pro podporu obchodních cílů společnosti
- Řídit přidělené strategické komoditní skupiny a její dodavatele za účelem získání optimální kombinace nákladů, kvality, dodávek a servisu
- Rozvíjet strategie pro snižování nákladů
- Utužovat a pečovat o dlouhodobá partnerství s dodavateli na celosvětovém měřítku
- Podporovat všechna zainteresovaná oddělení a motivovat je k co nejefektivnější účasti v rámci stávajících procesů
- Vést multifunkční tým k rozvoji komoditního plánu, řídit strategie sourcingu, poskytovat vedení a pokyny pro oddělení nákupu
- Spolupracovat s finančním oddělením při sestavování rozpočtů
- Pravidelně reportovat vedení mezinárodní divize

Požadujeme

- VŠ vzdělání ideálně technického směru
- Prokazatelnou zkušenost v oblasti nákupu
- Komunikativní znalost AJ
- Výbornou znalost Excelu, ideálně i MRP a ERP systémů
- Znalost APQP a PPAP výhodou
- Zkušenost s ISO/QS/TS výhodou
- Zkušenost z automobilového průmyslu výhodou
- Řidičský průkaz sk.B, flexibilitu a ochotu cestovat
- Skvělé komunikační a vyjednávací schopnosti
- Porozumění technickým specifikacím a výkresům

Nabízíme

- Zajímavou práci v příjemném pracovním prostředí
- Motivující finanční ohodnocení
- Týden dovolené navíc
- Řadu příspěvků (doprava, stravování…)
- Firemní vzdělávání, věrnostní programy
Město: Žďár nad Sázavou

Doporučte pracovní pozici Komoditní manažer Žďár nad Sázavou

Kontakt

Název společnosti SKY SELECT INT., s.r.o.
MěstoŽďár nad Sázavou
Jméno pracovníkaPavlína Golasowská
Mobil731501709

Zařazeno v oborech:

Obchod-prodej