CNC seřizovači – Moravskoslezský kraj

Region: Moravskoslezský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici CNC seřizovači – Moravskoslezský kraj. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 7.12.2016   ID: 1164593

Požadujeme

Do stabilní prosperující firmy hledáme zaměstnance na pozici seřizovače CNC, frézaře případně soustružníka. Pokud se zajímáte o tuto oblast či máte zkušenosti se seřizováním CNC - napište!

Nabízíme:
- možnost profesního růstu
- perspektivní a zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející firmě
- od počátku práce pod kmenem společnosti
- Osobní jednání – rodinná atmosféra firmy
- Kusová výroba

Náplň práce:
- práce s CNC, frézou případně soustruhem
- Kusová výroba – ideálně praxe z výroby
- běžná údržba příslušného vybavení, seřízení strojů, obrábění kovů
- průběžné zapisování dat do systému + vyhotovení měřících protokolů
- čtení technické dokumentace – nutná výborná znalost!

Požadujeme:
- SŠ technického směru nebo vyučení s praxí v oboru
- praxi na obdobné pozici výhodou – možnost i pro absolventy
- spolehlivost, samostatnost, manuální zručnost, ochota učit se novým věcem
- Znalost čtení technické dokumentace

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu: zaslat email

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání.
Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html
Město: Moravskoslezský kraj

Doporučte pracovní pozici CNC seřizovači – Moravskoslezský kraj

Kontakt

Název společnosti Adecco Ostrava
UlicePoděbradova 7
Město702 00 Ostrava 1
Jméno pracovníkaJana Mlakytová
Telefon+420 596 117 718
Mobil+420 725 046 740

Zařazeno v oborech:

Strojírenství