Obsluha strojů – kopřivnice – od 17 000 Kč

Region: Moravskoslezský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Obsluha strojů – kopřivnice – od 17 000 Kč. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Kopřivnice můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 9.12.2016   ID: 1164584

Požadujeme

NABÍZÍME:
• práce na smlouvu
• nástup ihned
• nástupní mzda od 17 000 Kč měsíčně + 90 Kč stravenky
• třísměnný provoz po-pá
• nabízíme práci v příjemném bezrizikovém pracovišti

NÁPLŇ PRÁCE:
• Obsluha zařízení ve slévárně (rovnání odlitků pomocí rovnacích nástrojů)
• Montáž jednotlivých dílů (nasazování těsnícího dílu na díl ve tvaru kolínka

POŽADUJEME:
• věk min. 18 let
• manuální zručnost
• základy obsluhy PC
• komunikační schopnosti
• zodpovědnost a samostatnost
• dobrá fyzická zdatnost
• řádnou docházku
• praxe v automotive provozu výhodou

Místo výkonu práce: Kopřivnice

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete IHNED svůj strukturovaný životopis na email: zaslat email do předmětu uvádějte přesný název pozice!

ADECCO spol. s r.o., Poděbradova 7, 702 00 Ostrava
Tel.: 734 444 904

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html
Město: Kopřivnice

Doporučte pracovní pozici Obsluha strojů – kopřivnice – od 17 000 Kč

Kontakt

Název společnosti Adecco Ostrava
UlicePoděbradova 7
Město702 00 Ostrava 1
Jméno pracovníkaTereza Navrkalová
Telefon+420 596 117 718
Mobil734 444 904