Pracovník pro obsluhu strojů - od 119 Kč/hod. - Havlíčkův Brod

Region: Vysočina

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Pracovník pro obsluhu strojů - od 119 Kč/hod. - Havlíčkův Brod. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Havlíčkův Brod můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 13.1.2017   Značka: Havlíčkův Brod   ID: 1162391

Náplň práce:
- práce u strojů - lakování, broušení, řezání, šroubování
- kompletace zboží
- pomocné práce - úklid

Požadujeme

- pracovitost, spolehlivost
- manuální zručnost
- čistý RT

Nabízíme

- 119,-/hod. + příplatky
- dlouhodobou spolupráci
- vhodné pro muže i ženy
- dobrou dopravní dostupnost
Pracovní doba: 6 - 14, 14 - 22.
Místo výkonu práce: Havlíčkův Brod.

Poznámka

Kontaktní osoba: Lyudmyla Ostashová
Tel.: 773666943
E-mail: zaslat email
Plat: 120
Město: Havlíčkův Brod

Doporučte pracovní pozici Pracovník pro obsluhu strojů - od 119 Kč/hod. - Havlíčkův Brod

Kontakt

Název společnosti ABZAKOVO spol.s.r.o.
UliceLipová Alej 695/1
MěstoPraha 5
Jméno pracovníkaLyudmyla Ostashová
Telefon773666943
Mobil773666943