Obchodní zástupce - manipulační technika - Beroun, Příbram

Region: Středočeský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Obchodní zástupce - manipulační technika - Beroun, Příbram. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Beroun můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 22.1.2017   ID: 1161718

Pro významnou zahraniční společnost zabývající se prodejem manipulační techniky se sídlem v Praze, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Obchodního zástupce pro prodej manipulační techniky pro region Kladno, Beroun, Příbram.

Náplň práce:

- oslovování stávajících zákazníků
- vyhledávání nových obchodních partnerů
- vyjednávání obchodních podmínek s klienty
- prodejní a poradenská činnost
- péče a rozšiřování portfolia zákazníků
- zpracování obchodních případů
- zodpovědnost za výsledky prodeje
- péče o klíčové zákazníky

Požadujeme

Požadavky:

- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického či technického směru
- obchodní dovednosti, vztah k technické oblasti
- komunikativní znalost Aj podmínkou, znalost Nj výhodou
- předchozí praxe na pozici Obchodního zástupce
- zkušenosti s prodejem, vztah k technice
- uživatelská znalost práce s PC, znalost SAP výhodou
- ŘP sk. B, čistý trestní rejstřík
- samostatnost, vytrvalost, soutěživost, cílevědomost, motivace k výkonu se zaměřením na výsledky, flexibilita,
- vyjednávací a komunikační dovednosti, příjemné vystupování
- bydliště: Kladno, Beroun, Příbram

Nabízíme

Nabízíme:

- zajímavou a perspektivní práci ve stabilní společnosti
- motivující platové ohodnocení včetně motivačního bonusového systému
- služební automobil, mobilní telefon, notebook
- systém firemního školení a vzdělávání
- zajímavé firemní benefity

Poznámka

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete prosím svůj životopis nejlépe s fotografií na email: zaslat email. Telefonní spojení: 776 669 412 nebo 222 314 369. Naši aktuální nabídku pozic naleznete na www.maxijob.cz
Plat: 30.-40.000,- Kč
Město: Beroun, Kladno, Příbram
Klient: Maxijob

Doporučte pracovní pozici Obchodní zástupce - manipulační technika - Beroun, Příbram

Kontakt

Název společnosti MaxiJOB
UliceMichelská 966/74
Město141 00 Praha 4 - Michle
Jméno pracovníkaDana Dvořáková
Telefon222314369
Mobil776669412

Zařazeno v oborech:

Obchod-prodej