Referent/Dispečer - servisní oddělení Praha 10

Region: Praha

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Referent/Dispečer - servisní oddělení. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Praha můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 23.1.2017   ID: 1159308

Pro významnou obchodní společnost zabývající se prodejem a servisem manipulační techniky se sídlem v Praze, hledáme schopného kandidáta/ku na pozici Referent/ Dispečer.

Náplň práce:

- příjem servisních zakázek (telefon, email, fax)
- plánování termínů provedení zakázek, sledování ukončení zakázek
- řešení reklamací, vyřizování pohledávek
- péče o kmenové údaje v SAP, uzávěrky, příprava mzdových podkladů
- správa zákaznické databáze
- zpracování různorodé pracovní administrativy

Požadujeme

Co požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání
- znalost AJ nebo NJ
- znalost práce na PC (Excel, Word, Internet, znalost SAP - výhodou)
- zkušenosti s prací nejlépe v zákaznickém servisu, či oddělení
- vztah k technicky zaměřeným produktům, výhodou zkušenost se servisem manipulační techniky či podobného typu zařízení
- vstřícnost a ochotu při jednání s klienty po telefonu, příjemný a kultivovaný projev
- schopnost samostatné práce, ale i práce v týmu
- organizační schopnosti, přesnost, pečlivost, samostatnost
- komunikativnost, příjemné vystupování

Nabízíme

Co nabízíme:

- zajímavou a perspektivní práci ve stabilní zahraniční společnosti
- prodej kvalitních produktů
- týmová atmosféra
- práce na HPP
- odpovídající platové ohodnocení
- zajímavé firemní benefity (dodatková dovolená, penzijní a úrazové pojištění, stravenky, závodní lékařská péče)
- systém firemního vzdělávání

Poznámka

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím svůj životopis nejlépe s fotografií. Telefonní spojení: 776 669 412 nebo 222 314 369. Naši aktuální nabídku pozic naleznete na www.maxijob.cz
Plat: dle praxe
Město: Praha 10
Klient: Maxijob

Doporučte pracovní pozici Referent/Dispečer - servisní oddělení Praha 10

Kontakt

Název společnosti MaxiJOB
UliceMichelská 966/74
Město141 00 Praha 4 - Michle
Jméno pracovníkaDana Dvořáková
Telefon222314369
Mobil776669412