Mistr / parťák / dělník ve výrobě a údržbě Mladá Boleslav

Region: Praha, Královéhradecký, Liberecký, Pardubický,...

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Mistr / parťák / dělník ve výrobě a údržbě. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Mladá Boleslav můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 20.1.2017   ID: 1159233

* práce na zajímavých zakázkách především pro automobilový průmysl,
* vedení portfolia vlastních zakázek
* jednání s partnery společnosti (zákazníci / dodavatelé)

Požadujeme

* SOU, SOŠ v oboru strojírenství
* Praxe v oboru (dělnická pozice vhodná i pro absolventy)
* Znalost čtení strojnických výkresů
* Průkaz VZV výhodou

Nabízíme

* Zajímavou a různorodou pracovní náplň
* Stálý a přátelský kolektiv
* Roční odměny
* Příspěvek na stravování
* Životní a důchodové pojištění
* Veškeré potřebné pracovní pomůcky
* Možnost profesního postupu

Poznámka

Personální agentura Muramax s.r.o. Kolín
Životopisy zasílejte na email: zaslat email
Možnost ubytování, firemní vozidlo, benefity.
Služební cesty i mimo ČR.
Pracovní doba : Po - Pá 6.00 - 14.30h. ( možnost i na směny )
Uchazeči na pracovní pozici mohou být cizinci mluvící českým jazykem.
Finanční platové ohodnocení při osobním pohovoru.
Město: Mladá Boleslav
Klient: MONTANA S.R.O. MLADÁ BOLESLA

Doporučte pracovní pozici Mistr / parťák / dělník ve výrobě a údržbě Mladá Boleslav

Kontakt

Název společnosti MURAMAX s.r.o.
UliceNad Opatovem 2140
MěstoPraha 4
Jméno pracovníkaMarek Vohlídal
Telefon602 588 177