Ihned! Elektroinstalatéři do Německa - region Zwickau/Chemnitz

Region: Plzeňský, Středočeský, Ústecký, Vysočina, Zlínský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Ihned! Elektroinstalatéři do Německa - region Zwickau/Chemnitz. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 22.1.2017   ID: 1158237

Požadujeme

Hledáš opravdu spolehlivého zaměstnavatele a dlouhodobou perspektivu? Máš profesní předpoklady a nebojíš se mluvit německy?

Naše společnost Dremo Personaldienstleistung GmbH hledá na stavební projekty v regionu Zwickau-Chemnitz více elektrikářů/elektroinstalatérů. Jedná se o hlavní pracovní poměr.

Náplň práce:

- práce na projektech - stavby bytů, domů, obchodů, institucí
- instalace, obsluha a oprava elektrických zařízení
- pokládání domovních přípojek
- montování osvětlení, zvonků a domovních mikrofonů
- zasazení vypínačů, zásuvek

Požadujeme:

- němčina na komunikativní úrovni, znalost terminologie - uchazeč se musí umět samostatně dozozumět na stavbě, musí pochopit zadaný úkol, provést jej dle instrukcí, popsat problém
- pracovní zkušenosti v oboru elektroinstalace z Německa, příp. z Rakouska, ne starší 5-ti let
- výuční list v oboru
- dobrá orientace v návodech
- zkušenosti se speciálním nářadím a stroji
- slušné vystupování a výborná pracovní disciplína
- samostatnost
- flexibilita - připravenost na práce na různých projektech v průběhu roku a na práci ve směnách
- ř.p. a vlastní automobil

Nabízíme:

- pracovní poměr na dobu neurčitou
- nadtarifní plat a diety
- práce na stavebních projektech s dlouhodobým výhledem v regionu Zwickau
- standardně zajišťujeme ubytování v místě výkonu práce
- denní dojíždění za prací z domova možné dle domluvy (vhodné pro uchazeče ze západních Čech poblíž hranic se SRN)
- pracovní doba min. 40 hod. /týdně (dle potřeby klienta možná práce nad základní pracovní dobu)
- příplatky za presčasy, práci o svátcích a nedělích, za noční práci
- příspěvek na Vánoce a na dovolenou celkem 300 Euro (po odpracovaných 6-ti měsících)
- výborná organizace práce - po celou dobu trvání pracovního poměru je s Vámi v kontaktu zkušený disponent
- záruka práce po celý rok bez přestávek
- 24 až 30 dní dovolené (dle délky trvání pracovního poměru)
- zdravotní a sociální pojištění (důchodové, pojištění v nezaměstnanosti )
- možnost výplaty záloh za každý odpracovaný týden
- v případě potřeby poskytnutí pracovního oděvu a základního pracovního náčiní
Plat: cca 2800 - 3000 Euro brutto/ měsíc
Město: Zwickau, Chemnitz

Doporučte pracovní pozici Ihned! Elektroinstalatéři do Německa - region Zwickau/Chemnitz

Kontakt

Název společnosti Dremo Personaldienstleistung GmbH
UliceMengsstraße 4
MěstoD-01139 Dresden
Jméno pracovníkaMichaela Springerová