Brigáda Konzultant kontaktního centra, 14-16.500 Kč, Hodonín! HODONÍN

Region: Jihomoravský

Na této stránce naleznete nabídku brigády na pozici Konzultant kontaktního centra, 14-16.500 Kč, Hodonín!. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 22.1.2017   ID: 1157464

Brigáda zahrnuje následující pracovní náplň

Požadujeme

KONZULTANT KONTAKTNÍHO CENTRA – 14-16.500 Kč!

? Společnost, která je 1 na trhu ve sféře externích call center nyní otevírá nové Call centrum přímo v Hodoníně!
? Chcete být u zrodu a růst s novým týmem? Do budoucna školit nové členy na pozici TeamLeaderů a Supervizorů?
? Jste komunikativní a chcete pracovat v mladém kolektivu báječných lidí?

Co budete dělat?
• vyřizovat pouze PŘÍCHOZÍ hovory klientů
• pracovat na TOP projektech typu ALZA, ČEZ apod.
• řešit požadavky a dotazy klientů týkající se objednávek zboží, splatnosti, apod.
• administrativní činnost, nabídka a prodej dalších produktů
Váš ideální profil?
• radost z komunikace s lidmi
• projev bez řečových vad
• umět najít řešení, schopnost vyjednávat
• uživatelská znalost práce na PC
• pozitivní přístup k životu

Co Vám nabídneme?
• stabilní práci na HPP pro renomovanou společnost
• různorodou práci na zajímavých projektech
• nejlepší zaškolení v oboru
• velmi atraktivní pracovní prostředí ve zcela nových prostorech kousek od centra
• možnost volit různorodé směny
• kariérní růst na vyšší pozice/specializace (např. cizojazyčné či technické projekty)
• stravenky, zvýhodněný tarif na volání, firemní snídaně, akce pro zaměstnance, soutěže o věcné ceny atd.
!!! Možnost i brigády pro studenty SŠ, VŠ či maminky na MD !!!
Kontakt:
V případě zájmu prosím zašlete Váš životopis na email: zaslat email, ihned se Vám ozveme.

Nečekejte, výběrové řízení právě probíhá
Plat: 14000 - 16500 Kč
Město: HODONÍN

Doporučte pracovní pozici Brigáda Konzultant kontaktního centra, 14-16.500 Kč, Hodonín! HODONÍN

Kontakt

Název společnosti Adecco Brno
UlicePekařská 72
Město602 00 Brno
Jméno pracovníkaEva Horká
Mobil602590726