Pracovník zákaznického servisu s AJ Praha 5

Region: Praha

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Pracovník zákaznického servisu s AJ. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Praha můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 25.10.2016   ID: 1156612

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Pro zahraniční obchodní společnost patřící mezi špičkové dodavatele do průmyslu i koncovým zákazníkům hledáme zkušeného pracovníka na pozici Specialista zákaznického servisu. Pracovník na této pozici bude zodpovědný za komunikaci se zákazníky především z řad maloobchodních řetězců.
Mezi hlavní úkoly na této pozici bude patřit:
- Zadávání objednávek do SAP
- Vystavení a kontrola faktur
- Zpracování EDI objednávek
- Zodpovědnost za kompletní proces od zadání objednávky po doručení zákazníkovi
- Řešení reklamací a vratek, vystavování opravných daňových dokladů
- Komunikace se zákazníky v souvislosti s procesem objednávek, faktur, reklamací a základních informací o produktu
- Řešení specifických požadavků zákazníků (speciální doklady, etikety, časová okna…)
- Komunikace se skladem a dopravcem apod.

Požadujeme


Ideální pracovník pro tuto pozici bude mít zkušenosti z obdobné pozice, bude umět pracovat se SAP modulem SD a komunikovat v AJ.

Nabízíme


Na této pozici získáte možnost dalšího odborného vzdělávání a prohloubení současných znalostí a zkušeností, zázemí stabilní a silné společnosti, zaměstnavatel Vám zjistit jazykové vzdělávání a nabídne týden dovolené navíc, sick days, komplexní zdravotní péči, penzijní připojištění, příspěvek na stravování apod.
Místo pracoviště je Praha 5, termín nástupu je ihned.
Pracovní smlouva bude uzavřena na dva roky, protože se jedná o zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou.

Poznámka


Jak postupovat v případě zájmu

Pokud máte k uvedeným informacím jakékoliv dotazy, neváhejte nás prosím kontaktovat.
V případě, že Vás výše uvedená nabídka zaujala, prosíme Vás o zaslání Vašeho životopisu v anglickém jazyce. K životopisu prosím připojte svůj souhlas se zpracováním svých osobních údajů. Text souhlasu se zpracováním osobních údajů naleznete níže. Prosíme Vás o jeho pozorné přečtení a jeho vložení do Vašeho emailu či dopisu. V případě, že tento souhlas ve svém emailu či dopisu neuvedete, nemůžeme Vás bohužel zařadit do výběrového řízení.
Ihned po obdržení Vašeho životopisu se s Vámi obratem spojíme, abychom Vám mohli doplnit další podrobné informace a zjistit Vaše požadavky a představy.

Souhlasím, aby společnost SIMPLEX Czech s.r.o., Na Hroudě 24/3317 ( dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování zaměstnání v souladu se zákonem č. 101/2000Sb., a to až do odvolání písemnou formou. Společnost SIMPLEX Czech s.r.o. může při zpracování mých osobních údajů tyto údaje ukládat, vyhledávat, třídit, poskytovat třetím osobám, jejichž totožnost je mně povinna sdělit a likvidovat. Potvrzuji, že jsem se obeznámil/a se svými právy v souvislosti s přístupem k osobním údajům a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.
Plat: 30.000,- CZK
Město: Praha 5
Klient: SIMPLEX Czech s.r.o.
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Pracovník zákaznického servisu s AJ Praha 5


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Simplex Czech s.r.o.
UliceNa Hroudě 24/3317
Město100 00 Praha 10
Jméno pracovníkaPersonální konzultant
Telefon+420 224 266 042

Zařazeno v oborech:

Administrativa
Logistika a doprava

Zobrazit / skrýt navigaci