Manažer technologie a kvality Týniště nad Orlicí okolí

Region: Královéhradecký

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Manažer technologie a kvality. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Týniště nad Orlicí můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 25.10.2016   Značka: PL3901   ID: 1156542

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Řízení technické sekce zahraniční výrobní společnosti, vedení nového projektu (realizace transferu zcela nových výrobních technologií, spolupráce s kolegy ze zahraničních závodů; zodpovědnost za technické vybavení závodu, zastupování společnosti při jednáních týkajících se kvality výrobků; zodpovědnost za certifikaci novinek - velmi široké spektrum činností. Podřízenost řediteli závodu.

Požadujeme


VŠ/ SŠ technického směru, aktivní AJ slovem i písmem, praxe v projektovém řízení, zavádění nových výrobních linek, znalosti výrobních technologií, přehled o principech kvality; přirozená autorita s řídícími zkušenostmi. zájem o nové trendy ve výrobě a nové technologie, manažerský nadhled, ekonomická gramotnost;
orientace ve výkresech, PC na dobré uživatelské úrovni, výhodou SAP, dobrá uživatelská znalost MS Excelu, ŘP B

Nabízíme


Velmi prestižní a zodpovědné místo v renomované zahraniční výrobní společnosti. Odpovídající mzdové ohodnocení. Firemní automobil i k soukromým účelům, notebook, telefon a další benefity pokládáme za naprostou samozřejmost. Možnost velké seberealizace a postupu v rámci zahraniční skupiny. Členství ve vedení společnosti !
Město: Týniště nad Orlicí okolí
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Manažer technologie a kvality Týniště nad Orlicí okolí


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Personal Consult s.r.o.
Uliceul. 17. listopadu 400
Město530 02 Pardubice
Jméno pracovníkaLucie Kloučková
Mobil774 58 48 28

Zobrazit / skrýt navigaci