Týmový/á asistent/ka (= naše pravá ruka) Olomouc

Region: Olomoucký

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Týmový/á asistent/ka (= naše pravá ruka). Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Olomouc můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 19.10.2016   Značka: 12-12-219357/DP   ID: 1156410

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Jsi pečlivý/á, organizačně schopný/á, ovládáš balíček MS Office, máš výborné komunikační schopnosti a dorozumíš se v AJ? Pokud sis na všechny otázky odpověděl/a ANO a chceš pracovat v centru Olomouce v příjemném mladém kolektivu, získat praxi v oblasti personalistiky a jsi týmový hráč, tak je tady skvělá příležitost právě pro Tebe!

* zajištění chodu recepce
* administrativní podpora týmu konzultantů
* komunikace s uchazeči o zaměstnání
* tvorba a zadávání inzerce
* částečné zpracování faktur a vedení administrativy

Požadujeme


* SŠ (maturita)
* alespoň 1 rok praxe na obdobné pozici v oblasti administrativy
* výborná organizační schopnost, spolehlivost, pečlivost
* středně pokročilá znalost AJ
* ŘP. sk B

Nabízíme


Benefity:
Benefity:
- 13. plat
- Cafeterie
- VELMI přátelský kolektiv :)
- Jazykové kurzy
- další vzdělávání

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/lidske-zdroje-pravo-administrativa/


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.
Plat: Plat: dohodou
Město: Olomouc
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Týmový/á asistent/ka (= naše pravá ruka) Olomouc


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Grafton Recruitment Olomouc
UliceHorní náměstí 14 / 17
Město779 00 Olomouc
Jméno pracovníkaKolínek Ondřej
Telefon+ 420 584 108 780

Zařazeno v oborech:

Administrativa

Zobrazit / skrýt navigaci