Zámečník Hořice

Region: Královéhradecký

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Zámečník. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Hořice můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 19.10.2016   Značka: 5-21-219366/DP   ID: 1156387

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Hledáme zamečníka do prosperující strojní společnost. Pokud splňujete níže uvedené požadavky, pošlete nám svůj životopis!

Náplň práce:

* montáž strojů
* údržba
* opravy

Požadujeme


* vyučení ve strojírenském oboru,
* manuální zručnost,
* samostatnost,
* dále znalost čtení výkresové dokumentace

Nabízíme


Benefity:
* JEDNOSMĚNNÝ PROVOZ
* možnost si napracovat hodiny
* Bonusy/prémie
* sleva na firemní výrobky/služby
* příspěvek na penzijní/životní
* připojištění, stravenky/příspěvek na stravování,
* vzdělávací kurzy, školení,
* závodní stravování,
* příspěvek na vzdělání,
* firemní akce

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=vyroba-provoz


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.
Plat: Plat: 17000 - 20000 CZK/m
Město: Hořice
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Zámečník Hořice


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Grafton Recruitment Hradec Kralové
UliceWonkova 385
Město500 02 Hradec Kralové
Jméno pracovníkaNádherová Alice
Telefon+ 420 495 213 748

Zařazeno v oborech:

Výroba, průmysl a energetika

Zobrazit / skrýt navigaci